Zabıtalar 420TL Ceza Kesiyor

Türkiye'de yaşanan ekonomik krizden dolayı insanlar paraları yetmediğinden dolayı seyyar satıcılık yapmakta. Seyyar satıcılık en çok İstanbul'da yapılmakta ve satıcılar normal çalıştığı işten daha çok kazandığını da belirtmekte ama zabıta ise kazançlarını gün geçtikçe kısmakta.

 

Güngören'de Kale Center yanında tranvay durağı bulunmakta satıcılar burada ürünler satmaktalar, zabıtalar ise satıcılara rahat vermemekte ve ceza kesmekteler. Zabıta satıcının ürünlerini alıp 420TL ceza kesmekte ve satıcılar ürünlerini ise 1 ay sonra alabildiğini belirtmekte. Satıcılar biz geçinebiliyoruz ama devlet geçinmemize izin vermiyor şeklinde bilgilendirme yapmaktalar.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı